juryno

juryno

juryno

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
juryno
Korona ego
 
Hovado
Hovado | 21.10.2021 08:07

myslim že keď vláda bude chcieť odmeňovať štatnych zamestnancov za odmakanú koronakrízu, na rade sú policajti. Čo tí si museli vypočuť a zažiť...


| 21.10.2021 08:12

Iste, pretože je tu "nový" a """nebezpečný""" vírus, tak demontujeme ekonomiku, odložíme operácie a zdravotnú starostlivosť, zdevastujeme celú jednu generáciu, ... ale to je NIČ oproti zachráneným životom. Ach jo. Najdesivejšie pre mňa je, ako rýchlo sa masa ludí pridá na stranu propagandy.


Valiant
Valiant | 21.10.2021 08:13

Dal si sa očkovať a poctivo nosíš respirátor, tak prečo sa tak bojíš, že ťa nakazí zdravý človek?! To musí byť nejaká veľmi ťažká forma paranoje.


ygnac
ygnac | 21.10.2021 08:24

Bojim sa buducnosti, ked som zistil, kolko primitivov zije okolo mna.


steewie
steewie | 21.10.2021 08:27

Ako vždy, pravda je niekde uprostred. Dezoláti zneužívajú koronu na prezentáciu svojich chorých názorov, vlády zneužívajú koronu na obmedzenie slobôd občanov. A my ostatní to musíme nejak pretrpieť.


Hovado
Hovado | 21.10.2021 08:30

Mńa vláda neobmedzuje, ale ta tuposť dezolátov ma bolí


Valiant
Valiant | 21.10.2021 08:34

@hovado: buď ťa vláda obmedzuje, len ti to nevadí, lebo nechceš slobodu, ale totalitu, alebo ťa naozaj neobmedzuje a si tak strašný sociopat, že ti je jedno, ako obmedzuje ostatných.


Valiant
Valiant | 21.10.2021 08:36

Profesor Beran: Restrikce platné pro zdravé lidi nic neřeší a nepomohou v ničem osobám starším 60 let, které nikdo během prvních sedmi dní po zjištění pozitivity nezkontroluje a neporadí jim, co dělat a jak se vyrovnat se třemi základními komplikacemi covidu-19 během prvního týdne.

Podle Miloslava Ludvíka, ředitele Fakultní nemocnice Motol, je nepochopitelné, jak dnes u nás může někdo umřít na covid. Když je podán PCR pozitivnímu pacientovi lék Regeneron, kterého mají jen v Motole na skladě pro šest tisíc pacientů, nemůže prý umřít.

A tak si tu žijeme s našou vládou plnou psychopatov a sociopatov.

https://www.par...-covidem-680554


blackota
blackota | 21.10.2021 08:37

valiant> to si ty, budembruk, chlapec moj? lebo podla levelu tupoty tipujem, ze hej :)


Hovado
Hovado | 21.10.2021 08:38

Valiant ja chcem byť slobodný a cítim sa slobodny. Vysvetlíš mi prosím v čom som obmedzovaný?


Xytrolin
Xytrolin | 21.10.2021 08:39

@Valiant:aaaaa zase poctivé kolečko dokola... Odkiaľ máš to, že sa očkovaný s rúškom bojí, že ho nakazí zdravý človek? Ja som očkovaný a nosím vo vnútorných verejných priestoroch rúško a nebojím sa dokonca ani, že sa nakazím od chorého človeka. Tak čo tu melieš svoje mantry? Čoho sa bojím, je, že čuráci, čo si myslia, že sú zdraví a chodia bez rúška, roznesú chorobu v takej miere, že sa nemocnice budú zase starať len o chorých s " "novým" a "nebezpečným" vírusom". Slabou obyčajnou chripôčkou. Vírusom stvoreným médiami a vládami. Tajnými službami. Čínskym laboratóriom. Ruským laboratóriom. Americkým laboratóriom. Už chápeš? Jaj, nie,tak nič...


blackota
blackota | 21.10.2021 08:40

valiant> ten zazracny liek, to je nieco ako ten zazracny rusky preparat? len teda ma matie, ze denne v rusku zomrie na komplikacie s covid +1500 ludi, a nikto im ho nepoda ;)


blackota
blackota | 21.10.2021 08:42

valiant> a ked uz tu postujeme vyjadrenia inych ludi, tak aj ja mam pre teba nieco :) rozmyslaj nad tym tisko, ci uz debili tvojho razenia nahodou neprekracuju tu tenku hranicu, ked pricetni ludia s vami stratia trpezlivost.

"..Ale chci jen říct, že být na podzim 2021 neočkovaný a nemít pro to nějaké zdravotní důvody, tak to značí buď mimořádnou smůlu, nebo vědomé rozhodnutí nechránit se.

A sorry, je úplně jedno, jestli "na to nevěříte" nebo "čipová totalita" nebo jiná píčovina. Vysrali jste se na to, takže si sjedeme obdobu loňského roku, a vsadím se, že ti, co byli loni zodpovědní, tak budou letos zas, zatímco vy, ano, vy, co máte plnou hubu svobody a odporu k totalitě, vy tu celou situaci zhoršujete nemocným, seniorům, dětem, a v konečném důsledku to budete hlavně vy, kdo se bude dusit v pronaci a vyčerpávat kapacitu nemocnic.

Takže na vaši svobodu zase dojedou všichni, včetně těch, co berou ohledy, a je vaše obrovské štěstí, že ti ohleduplní většinou nesahají k brachiálnímu násilí, protože jinak by vás umlátili lopatama, vy strážci svobody a bojovníci proti covidové totalitě..." @adent


Xytrolin
Xytrolin | 21.10.2021 08:50

@blackota: Presne tak, pozorujem to na sebe. Unavujú ma bezduché replikácie tých istých vyvrátených mantier od tých istých ľudí stále dokola... Reči sa hovoria - chlieb sa je. Ak zase moje deti nebudú môcť ísť do školy alebo na svoje záujmové krúžky, lebo nejaký "slobodne pobehujúci imbecil" si myslí, že "on môže", tak za seba neručím... Keby bolo po mojom, tak už dávno je toto (a ešte i aj iné detské) očkovanie povinné. Za jazdenie s 1 promile alkoholu v krvi je skrátený súd a hrozí basa. Prečo nie za bezdôvodné vyhýbanie sa očkovaniu?


ygnac
ygnac | 21.10.2021 08:56

Su to kokoti. Darmo im to 10x vyvratis, na druhy den pridu s tym istym. A ked o mesiac pride zas ina situacia - volby, hokejove majstrovstva, ina epidemia, vojna, cokolvek ine, tak kokoti zas budu verit totalnym hlupostiam a budu vykrikovat, ako odhalili PRAUDU!!!


blackota
blackota | 21.10.2021 08:59

xytrolin> snazim sa hladat na veciach vzdy to pekne a pozitivne - preto tvrdim, ze ak to ma byt k niecomu cele dobre, tak potom k tomu, ze minimalne cast tej ludskej tupoty vdaka aplikacii darwinizmu v praxi, nedostane moznost dalej replikovat svoje geny.


JAJO
JAJO | 21.10.2021 09:01

Dokonale si vystihol politikov-psychopatov a ich medicínske a mediálne curvy.
Ešte mi tam chýba - zakážem diskusiu a budem sa oponentom vysmievať, prípadne na nich pošlem policiu!


Xytrolin
Xytrolin | 21.10.2021 09:05

@Jajo: fňuk fňuk, zakazujú diskusiu... Kto sú tí tajomní "oni" "zakazovači diskusií" ? :)


| 21.10.2021 09:10

@Jajo: kde vidis nejaku fundovanu diskusiu? Diskusia si vyzaduje vzajomny respekt, uctu a empatiu k pochopeniu druhej strany... ja taku diskusia na Slovensku nevidim. Je tu len same agresivne osocovanie z jednej aj druhej strany - a do tohto stavu sa to dostalo preto, lebo je tu kriza dovery toho, v co veria ludia. Niekto je ochotni dobrolovne verit v 100x vyvratenu loz - a tak diskusia v zmysle ze 101 krat bude zopakovana pravdu voci ktorej je tu skupina populacie imunna nema vyznam... (asi si myslia, ze su imunni aj voci covidu vdaka vitaminu D zo slniecka)


Len tak
Len tak | 21.10.2021 09:14

Páčiš sa mi, Valiant. V rebríčku pablbosti stúpaš hore.
Že ty na sebe tvrdo makáš ?


Potratová Veriaca
Potratová Veriaca | 21.10.2021 09:39

lentak, Normálne som si zapŕskala rúško od smiechu


JAJO
JAJO | 21.10.2021 09:53

xytrolin

Kedy, kde Krčmery, alebo niekto s pandemickej komisie diskutovali s nejakým oponentom o opatreniach? Veď ľudia s pandemickej komisie nechcú ani, len svoju identitu prezradiť :DDD (nechcu byť slávni, nechcú aby im ľudia stavali pamätníky)
Matovič za rok a pol nebol v žiadnej diskusii s oponentom, ale silácke reči................. tých teda bolo!!


Luqi
Luqi | 21.10.2021 10:07

Jajo, a s kým majú diskutovať? S takými ako ty, čo vyštudovali vysokú školu života na Modrom koníkovi? S tým spevákom z Maudaru. S Bukovským?


Potratová Veriaca
Potratová Veriaca | 21.10.2021 10:18

luqi, tu môžu diskutovať len tí čo vyštudovali biológiu na zomri a doktorát robili na cynickej oblude


Valiant
Valiant | 21.10.2021 10:29

@chytrolin "Ak zase moje deti nebudú môcť ísť do školy alebo na svoje záujmové krúžky, lebo nejaký "slobodne pobehujúci imbecil" si myslí, že "on môže", tak za seba neručím... "

Tvoje deti nepôjdu do školy, lebo máme vládu zloženú zo sociopatov a psychopatov. Za to žiadny neočkovaný nemôže. A nemaj zbytočne silné reči, lebo neočkovaných je väčšina. Aby sa náhodou nestalo, že oni za seba prestanú ručiť a vyženieme vidlami túto chuntu, čo tu zavádza sanitárnu totalitu.


Xytrolin
Xytrolin | 21.10.2021 12:25

@Valiant: Hahhaha, "Za to žiadny neočkovaný nemôže." Všetko, od každodennej skúsenosti, po seriózne vedecké dáta ukazujú, že neočkovaní sú najväčšou skupinou prenášačov, čo ohrozujú - a to je na tom čarovné - ďalších neočkovaných. Akurát na záchranu aj týchto tupých lebení, sa opatreniami skladáme všetci. Ty sanitárna totalita. Fabuluješ a vymýšľaš si tu s nepochopom alternatívne reality, vrátane podielu očkovaných v dospelej populácii. Ale je zrejmé, že podieľ neočkovaných po zime bude nižší! ;)


blackota
blackota | 21.10.2021 13:34

PV> trollolo fnucka, ze ho trolia?


Xytrolin
Xytrolin | 21.10.2021 13:46

@Jajo: Zase hráš blbého, tentokrát v inej diskusii, ale odpoviem Ti. Zásadná diskusia o vhodnom riešení tak vysoko-odbornej lekárskej témy ako je pandémia kovidu samozrejme prebieha - a pre Teba asi prekvapivo - v odborných recenzovaných vedeckých časopisoch svetovej úrovne ;) Môžeš, samozrejme, položiť otázku aj v nejakej lokálnej debatke na STV, ale som na 1000% presvedčený, že je už teraz zodpovedaná, akurát si nenašiel alebo ignoruješ zdroj.


JAJO
JAJO | 21.10.2021 14:07

"v odborných recenzovaných vedeckých časopisoch svetovej úrovne"

tak to som teda fakt nevedel, že nejake svetove vedecké médium riešilo slovensko a matovičove nápady.... a k akému záveru prišli ?

Ako teší ma, že sme svetový, ale mne by stačila aj obyčajná diskusia na STV...


blackota
blackota | 21.10.2021 14:12

jajo> "ale mne by stačila aj obyčajná diskusia na STV..."

"s vyzivovym poradcom Bukovskym, Doc.Maduarom a Kotlebom" dodavam ja.

"a to, ze minimalne 1/3 opravnenych volicov rozmysla uplne rovnako sipmplexne ako jajo, je presne ten dovod, preco sme ako krajina v takej riti, v akej sme" doplnim tiez ja ;)


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader