juryno

juryno

juryno

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
juryno
Info
 
cannabis
cannabis | 9.10.2021 17:10

Hamran je tusim zo zasahovky. :D Konecne niekto, pred kym sa Ficino nebude mohol vytahovat svojimi trapnymi klikmi. :D


vlt
vlt | 9.10.2021 22:18

Drzim mu palce. Mam sice dojem ze vdaka debilom mu to utnu skor ako sa stihne nieco vyriesit ale je to aspon gesto ze slusni ludia este nevymreli.


tmiro | 9.10.2021 22:47

Soltes to dobre povedal, že je tam par okresných veliteľov, ešte menej krajských, všetci sa navzájom poznajú a neverí nikomu z nich, lebo za co si dostal tu funkciu(?) ... Bol si súčasťou toho systému a teraz sa tváris, že si s tým nič nemal... Preto som bol automaticky napr proti Lucanskemu, aby ho prezidentka vymenovala za prezidenta PZ, lebo som si to nepotreboval predvčerom vypočuť od Soltes 2 roky staré video na to aby som vedel to, čo viem už roky až desaťročia.. (Našťastie aj Caputova ma nejaký rozum)

A na Hamranovi je dobre to, ako sa vyjadril, (alebo to som o ňom čítal nejaký komentár?) že to komando bola iba výkonná sila a Gašpar a podobní ich k ničomu nepustili aby vyšetrovali.

Možno pravda možno nie, že nedostali šancu zaspinit sa, ale zatiaľ výhoda, kým nič iné o ňom neviem, iba to ze ho k ničomu nepustili.


cannabis
cannabis | 10.10.2021 10:51

tmiro, ak je policia naviazana na politiku, potom sa necuduj ze individua ako su politici budu tuto policiu zneuzivat vo svoj vlastny prospech. :D Policii pomoze iba odpolitizovanie. Nehovoriac o tom, ze aj tak to nevyriesi problem slovenskej politiky. :D

Osobne som toho nazoru, ze by po volbavch mali volici dostat palicu do ruky a preventivne nou zmlatit politikov, ktorych zvolili do vlady. Ti by potom robili svoju pracu tak, ze ked nieco pokazia (teda ukradnu a zdefrauduju), tak rovno dostanu tymi palicami po chrbte!

Je totiz vseobecne zname to, aka velka chyba je predsava ludi o demokracii, ze je to len sposob ako dat svoj mandat o rozhodovani nejakemu politikovi. To totiz nie je o demokracii, ale skor to pripomina lenny system. A prislucha feudalizmu, nie vyspelej demokracii.

Ludia by sa mali naucit konecne rozhodovat sami a prevziat za to rozhodnutie zodpovednost, nie svoj mandat dat nejakemu politikovi a potom plakat, ze je to len prachsprosty zlodej a defraudant. Toto tu robime uz viac ako 30 rokov.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader