juryno

juryno

juryno

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
juryno
Protest proti mafii a dezolátom 27.10.BA Zdroj: www.facebook.com
 
juryno

Hovado
Hovado | 17.10.2021 08:58

Pekne


JAJO
JAJO | 17.10.2021 11:17

Som rád, že popri rozklade právneho štátu, brutálneho zadlžovania, úpadku politickej kultúr, atd..., nezabúdate aj na upgrade software pre "zodpovedných"!


tmiro | 17.10.2021 11:36

Dorota Nvotova zaspieva tu baladu a napísala ju? To si možno vypočujem.

S textom tejto výzvy sa dá v podstate súhlasiť až na pár detailov.
Keď si to poviem tak zjednodušene, tak tiež poviem, ze do krčmy budem mat zakázané vstúpiť, kvôli tým, ktorí sa neockovali.
Ale napr moja mama sa tiež neockovala, lebo ma alergie.
Takže keď sa viac zamyslím, vravím, že do krčmy budem mat zakázané vstúpiť, kvôli takej cca polovici ľudí, ktorú vidím v obchode a v robote s respiratorom pod nosom.

Druhá výčitka je k nazývaniu policajtov čestnými. Kľudne vravme, že vyšetrovatelia sa vrátili a dovyšetrujú, atď.. Ale ak budeme vraviet čestní policajti sa vrátili a čestní policajti dovyšetrujú, tak to je dosť prehnane.
NAKA ma najskorumpovanejsiu povesť. Možno to je tým, že keď vypalovali depehackarov a faktúrantov miestni policajti, tak sme si ich zapamätali len ako policajtov a keď ich vypalovala NAKA, tak sme si to zapamätali viac, lebo to je konkrétna organizácia a teda možno policajti v NAKA sú skorumpovani rovnako často ako ostatní policajti a je to len dojem ze viac.. ale stalo sa, ten dojem sa zmení už ťažko. Pripadne ma NAKA horšiu povesť aj vďaka tým policajtom z NAKA, ktorí teraz za tie veci skončili v base... Tí ľudia, ktorí v nej zostali, v nej pôsobili aj za čias, že ktoré teraz tých ostatných zatvaraju a veľa s tým nenarobili... Veľmi sa im dôverovať nedá.

Ja sa na to pozerám pragmaticky. Kedysi to fungovalo tak ze keď sa niekde v Oklahoma city zvýšila zločinnosti napr kvôli založeniu strieborných bani neďaleko a do mesta sa zišla chamraď z celej krajiny, zlodeji, prostitutky, hazardni hráči a pistolnici, dobrí občania mesta najali za šerifa pistolnika, ktorí to tam vyčistil od ostatných pistolnikov.

Vojna v polícii trvá roky až desaťročia a keď sa jednotlivé gangy vyčistia samé, je to len v nás prospech.


Bzdocha
Bzdocha | 18.10.2021 11:04

Boj proti mafii spajat s ockovanim, bojim proti “dezinformaciam” a dezolatom?
Zbytocne rozdelovanie spolocnosti a vyclenovanie celych velkych skupin ludi - ktori potom casto skoncia u Fica ci Kotlebu. A zbytocne.
Napriklad protesty ZSS boli napriec celou spolocnostou - za hodnoty na ktorych sa vedeli zhodnut konzetvativci, liberali, obciansky demokrati, umierneni progresivci (ak taki su), vlastenci atd atd.

Toto vsak skor z toho pouziteho obmedzeneho slovnika (“dezolati” a pod) posobi akoze si chce bratislavska kaviaren spravit svoju seansu.
Co je v poriadku. Len by sa pri tom nemuseli zastitotvat “bojom proti mafii” a nemuseli by tancovat na hroboch Jana a Martiny.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader